Atrakcje

Strefa basenowo - saunowa

BRODZIK DLA DZIECI

Stężenie ok. 1,5%, temperatura ok. 36°C, maksymalna głębokość 0,40m, powierzchnia 20m2.

BASEN GŁÓWNY

Stężenie ok. 4%, temperatura 30-32°C, maksymalna głębokość 1,1m, powierzchnia 85m2. W ścianach basenu znajdują się liczne podwodne dysze powietrzne (masaż wodny) oraz napowietrzny wodotrysk.

BASEN Z PRZECIWPRĄDEM

Stężenie ok. 4%, temperatura ok. 35°C, głębokość 1,2m, powierzchnia 10m2. Pływanie w miejscu umożliwione jest przez niezwykle silny przeciwprąd wytwarzany przez turbinę o wysokiej mocy. Regulacja siły przeciwprądu pozwala na hydromasaż o różnym oddziaływaniu na ciało.

JACUZZI

Stężenie ok. 4%, temperatura ok. 35°C, głębokość 0,8m, powierzchnia 5m2.

BASEN ZEWNĘTRZNY

Stężenie ok. 7%, temperatura ok. 35°C, maksymalna głębokość 1,30 m, powierzchnia 29,14 m2.

SAUNA MOKRA

– temperatura waha się w granicach 45 – 55 °C, a wilgotność powietrza nie przekracza 40%.  Kąpiel w saunie mokrej nie powinna trwać dłużej niż 15 minut.

SAUNA SUCHA

– Charakteryzuje ją najwyższa temperatura (od 65 °C do nawet 120 °C) i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza – tylko 10%. W tak wysokiej temperaturze można przebywać nie dłużej niż 12 minut.

Przestronne szatnie wyposażone są w bezpieczne szafki ubraniowe, natryski, suszarki do włosów, płyny do kąpieli, poszerzony natrysk dla matki z dzieckiem oraz stół do zmiany pieluszek zapewniają komfort wypoczynku.

Witaj, w czym możemy pomóc?

Witaj, w czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj, w czym możemy pomóc?
Masz pytania? Śmiało, napisz do nas albo zadzwoń!
Zacznij przez:
Strefa basenowo – saunowaAtrakcje