Trening personalny

Ćwicz pod okiem ekspertów!

* Trening personalny, to specyficzna forma ćwiczeń indywidualnych z trenerem. Podczas treningu trener pracuje tylko dla jeden osoby – dobiera ćwiczenia, kontroluje poprawność ich wykonania, ustala obciążenia odpowiednie do predyspozycji i możliwości, uwzględniając przy tym poziom wytrenowania i typ sylwetki. Trener dba również o różnorodność ćwiczeń i bezpieczeństwo podczas ich wykonywania.
Przed pierwszym treningiem trener przeprowadza szczegółowy wywiad z klientem dotyczący jego stanu zdrowia, sposobu odżywiania, stylu życia i celów jakie stawia sobie klient decydując się na trening personalny.
Bliska współpraca z trenerem osobistym jest więc idealnym wyborem dla każdego, komu zależy na wysokiej skuteczności treningowej, bezpieczeństwie i poprawności wykonywania ćwiczeń, a przede wszystkim unikaniu powszechnie popełnianych błędów treningowych i żywieniowych oraz osiągnięciu postawionych sobie celów treningowych.

* Ćwiczenia z trenerem, to podobna forma ćwiczeń do treningu personalnego, ale z mniejszym zaangażowaniem trenera w pracę wykonywaną na siłowni przez ćwiczącego. Trener może zadać ćwiczenia na poszczególnych przyrządach, wyznaczyć czas treningu i powtórzeń i jedynie doglądać ćwiczącego, bez stałej obecność i poświęcania swojej uwagi jedynie jednej osobie.

Fitness Trening personalny