Zajęcia Grupowe

Ćwicz w grupie i odszukaj dodatkową motywację!

W ramach zakupionego KARNETU zajęcia grupowe w strefie fitness są BEZPŁATNE.

HIIT

Trening HIIT z Joanną, czyli intensywny trening interwałowy, to program ćwiczeń przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową oraz poprawić swoją kondycję. Trening HIIT daje trzy razy lepsze efekty w odchudzaniu niż ćwiczenia cardio, a jego wykonanie zajmuje dużo mniej czasu.

 

SLIM FIT

Intensywne zajęcia kształtujące mięśnie całego ciała. Płaski brzuch, jędrne pośladki, zgrabne nogi – to znaki rozpoznawcze tej jednostki treningowej. Rezultatem jest poprawienie sprawności motorycznej, przyspieszenie metabolizmu, a co najważniejsze, piękne wyrzeźbione ciało!

 

BUP

Zajęcia o średniej intensywności i wysokiej skuteczności w walce o płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. Wielokrotne dokładne powtarzanie serii ćwiczeń wpływa na wzmocnienie mięśni, uelastycznienie skóry i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej.

 

STEP + BRZUCH

Zajęcia, podczas których używamy platform – stepu. Trening polega na stopniowej nauce choreografii, która daje nam mnóstwo radości oraz poprawia naszą pamięć i koordynację ruchową. Instruktor krok po kroku wprowadza i naucza dane elementy choreografii a te na koniec tworzą zaskakującą całość.

 

Fit ball

Zajęcia na dużych piłkach. Ćwiczenia wzmocnią nasze ciało w odciążeniu kręgosłupa. Piłka jest wykorzystywana jako jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego nie izolujemy pracy mięśni, trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne.

 

FITNESS MIX

Zajęcia o średniej intensywności, rozpoczynające się krótką rozgrzewką aerobową. Część główna to ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie mięśniowe, dzięki którym ukształtujesz swoją sylwetkę, spalisz zbędne kalorie i poprawisz kondycję.

 

Brazylijskie pośladki

Marzysz o jędrnych pośladkach i smukłych udach? Jeśli tak, to zajęcia właśnie dla Ciebie! Trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała, ze szczególnym naciskiem na uda i pośladki. Wzmocnienie, wysmuklenie mięśni oraz redukcja celulitu, to tylko niektóre korzyści wynikające z tych zajęć.

 

MOCNY BRZUCH

Zajęcia o umiarkowanej intensywności, ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni brzucha. Talia osy oraz płaski brzuch to jest to o czym marzysz? Przyjdź i przekonaj się, że są to zajęcia właśnie dla Ciebie.

 

Pump

Trening przy użyciu lekkich sztang i obciążeń kształtujący mięśnie całego ciała, skutecznie rozwijający wytrzymałość mięśniową, a pośrednio wpływający także na poprawę metabolizmu.

 

Trening metaboliczny – Tabata

Intensywny trening interwałowy, w którym czas przeznaczony na wysiłek przeplatany jest krótkimi przerwami wypoczynkowymi, dając maksymalne efekty w spalaniu tłuszczu i oszczędzaniu mięśni. Zasada jest prosta, ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. Wykonujemy 8 takich serii.

 

BRZUCH, POŚLADKI, UDA

Brzuch, Pośladki, Uda są to zajęcia bombardujące problematyczne miejsca, w których najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa. Charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na materacu.

 

bodyART

BodyART to holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł, a całość posumować można myślą przewodnią słuchania siebie, odnajdywania psychicznej i fizycznej harmonii oraz równowagi.
Istotną rolę w bodyART gra oddychanie, ponieważ jest ściśle powiązane z naszym dobrym samopoczuciem. Oddychanie zespala wysiłek fizyczny i świadomość psychiczną.
Taka podstawa filozoficzna sprawia, że w treningach bodyART, można dowolnie dostosowywać pracę z własnym ciałem, różnicując nacisk na określony zakres: funkcjonalny, terapeutyczny, bądź na aspekty fizyczne lub samo oddychanie i refleksję. Ze względu na swe szerokie filozoficzne, terapeutyczne i sportowe podstawy, bodyART® jest dziedziną sportu, którą można dostosować w sposób umożliwiający elastyczną adaptację nowych ćwiczeń.

Fitness Zajęcia Grupowe