Geotermia Grudziądz na Biegu 3 Plaż

W sobotę 24 czerwca 2023 roku odbyła się dziesiąta edycja Biegu 3 Plaż. Poza biegiem głównym zorganizowane zostały także krótsze, przeznaczone dla młodszych uczestników. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział ponad 500 osób! Na plaży miejskiej MORiW pojawili się także przedstawiciele Geotermii Grudziądz, którzy wspierali zawodników przed startem i po przekroczeniu mety. Jeszcze przed biegami trenerzy […]

W sobotę 24 czerwca 2023 roku odbyła się dziesiąta edycja Biegu 3 Plaż. Poza biegiem głównym zorganizowane zostały także krótsze, przeznaczone dla młodszych uczestników. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział ponad 500 osób!

Na plaży miejskiej MORiW pojawili się także przedstawiciele Geotermii Grudziądz, którzy wspierali zawodników przed startem i po przekroczeniu mety.

Jeszcze przed biegami trenerzy z Solanek przeprowadzili dynamiczne rozgrzewki przy muzyce – najpierw dla dzieci, a potem dla dorosłych. Najmłodsi uczestnicy, poza medalami, otrzymywali także drobne upominki z logiem spółki.

Chętni mogli też, tradycyjnie już, poczęstować się krówką i zabrać ze sobą jeden z wielu przygotowanych balonów. Ponadto nieco dalej, w cieniu zapewnianym przez rosnące na skraju plaży drzewo, rozstawione zostało stanowisko, przy którym malowano twarze i robiono brokatowe tatuaże. Rozrywka skierowana głównie do uczestników krótszych biegów, choć i paru starszych biegaczy zdecydowało się na zafundowanie sobie błyszczącego wzorku na ciele.

Do X Biegu 3 Plaż Geotermia Grudziądz przystąpiła także w charakterze „klubu”, w związku z czym na starcie (i na mecie na szczęście też :D) pojawiło się kilkoro zawodników w żółto-szarych koszulkach.

Po biegu na wszystkich, którzy ukończyli 7-kilometrową trasę, czekali fizjoterapeuci i masażyści, gotowi ulżyć wysilonym mięśniom poprzez kilkuminutowy masaż. Z inicjatywy Solanek na tych, którym zwiększona aktywność fizyczna pobudziła apetyt, czekało też stanowisko z darmowymi kiełbaskami z chlebem i kilkoma sosami do wyboru.

Przedstawiciele Geotermii pozostawali do dyspozycji aż do zakończenia ceremonii wręczenia medali i nagród najszybszym w swoich kategoriach biegaczom. Gdy po intensywnym wysiłku wszyscy odpoczęli, najedli się i odebrali trofea, także dla reprezentantów Solanek przyszedł czas, aby pożegnać się z plażą nad Jeziorem Rudnickim Wielkim.

W imieniu całej Geotermii Grudziądz pragniemy podziękować za udział w tym niezwykłym wydarzeniu licznie przybyłym biegaczom, jak i wszystkim innym, którzy pojawili się w sobotę nad Rudnikiem, aby poczuć klimat Biegu 3 Plaż!