PROMOCJA NA KARNET MEDICAL

NIE PRZEGAP OKAZJI!

Geotermia Grudziądz to specjalista w leczeniu ruchem!

Stosujemy założenia medycyny holistycznej, w ramach karnetu MEDICAL udzielamy porad fizjoterapeutycznych, przekazujemy wskazówki żywieniowe, dbamy o dobre samopoczucie. Posiadamy odpowiednio wykształconą i doświadczoną kadrę fizjoterapeutów i trenerów.

Naszym celem jest uświadomienie Ci, że zastosowanie odpowiednio dobranych ćwiczeń, nie tylko wysmukla sylwetkę i poprawia kondycję, ale również pozwala zadbać o zdrowie!  Leczenie schorzeń, bez wykonania terapii ruchowej, przypomina w swojej istocie zażycie tabletki przeciwbólowej. Aktywność fizyczna jest siłą życiową, która w ogromnym stopniu determinuje nasze zdrowie.

Co Cię czeka z karnetem MEDICAL:

W pierwszej kolejności fizjoterapeuta dokona szczegółowego wywiadu, zbada Cię, a następne wykonasz ćwiczenia na platformie ALFA, która pozwoli ocenić Twoją zdolność utrzymania równowagi na stabilnym podłożu. Na podstawie badania fizjoterapeuty zostanie zlecona terapia ruchem.

Korzystaj z siłowni wyposażonej m.in. w nowe urządzenia PowerZone, które umożliwiają pracę z wykorzystaniem oporu koncentrycznego. Opór ten jest stosowany w fazie napędowej ruchu, gdy faza regeneracji jest praktycznie wolna od oporu. Ten sprzęt jest całkowicie bezpieczny dla stawów, a co za tym idzie świetny do ćwiczeń dla osób starszych lub osób z wysokim ryzykiem kontuzji np. z nadwagą czy otyłością. Trening koncentryczny z oporem wodnym jest idealny do ćwiczenia interwałów o wysokiej intensywności (trening HIIT).

Możesz liczyć na fachową opiekę fizjoterapeutów i trenerów podczas wykonywania ćwiczeń na siłowni i strefie fitness.

✅ W sali fitness prowadzone są zajęcia w małych grupach, które prowadzą fizjoterapeuci i trenerzy. Możesz korzystać z tych zajęć sportowych bez limitu. Ograniczeniem jest tylko limit osób w grupie, więc nie zapomnij zapisać się osobiście lub telefonicznie w recepcji Studia Sylwetki. Zajęcia prowadzone przez fizjoterapeutów to: Medical Fitness, Zdrowy kręgosłup i mięśnie dna miednicy, Ćwiczenia ogólnousprawniające, BeBalanced Functional Training, Mobility, Core. Trenerzy prowadzą zajęcia sportowe tj.: Full Body Workout, Brzuch Uda Pośladki, Trening funkcjonalny, Smukła Sylwetka, Palimy tłuszcz, Brazylijskie pośladki, Poranne wzmacnianie.

✅ Do karnetu dajemy Ci możliwość korzystania zajęć on-line z fizjoterapeutami i trenerami za jedyną złotówkę!

Możesz również korzystać z rabatu -15% na zabiegi rehabilitacyjne w NZOZ Geotermia Grudziądz Sp. z o.o.

Nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś.

 

Promocje PROMOCJA NA KARNET MEDICAL