Regulamin

Regulamin korzystania z Piramidy Solankowej

1. Piramida jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00, natomiast w weekendy i święta od 10:00 do 20:00.
2. Bilety zakupujemy w Recepcji Zakładu Rehabilitacji i Balneologii bądź w Recepcji Studia Sylwetki.
3. Personel jest upoważniony do kontroli biletów, prosimy o zachowanie paragonu.
4. Do Piramidy wchodzimy w klapkach lub skarpetkach.
5. Prosimy o zachowanie ciszy i wyłączenie telefonów.
6. W Recepcji Balneologii wydawane są kluczyki do szafek na obuwie, za które pobierana jest kaucja w wysokości 10 zł za kluczyk.
7. W przypadku zagubienia kluczyka lub nie oddania go do recepcji Studia Sylwetki lub Balneologii kaucja przechodzi na korzyść Geotermii Grudziądz sp. z o.o.
8. Geotermia Grudziądz sp. z o.o. nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szafkach. Nie odpowiada również za obuwie pozostawione na korytarzu. Klienci pozostawiają rzeczy w szafkach na własną odpowiedzialność.
9. W recepcji Zakładu Rehabilitacji i Balneologii można wypożyczyć gry planszowe. Kaucja za wypożyczenie gry to 10 zł, która zwracana jest po otrzymaniu gry w stanie zgodnym ze stanem z momentu jej wydania.
10. Dozwolone jest korzystanie z masażu stóp w solance. Wchodzimy do brodzika bez skarpetek i klapek, spacerujemy wokół tężni, wychodząc zakładamy skarpety i klapki.
11. Obowiązuje zakaz spożywania posiłków oraz innych produktów.
12. Rodzice są odpowiedzialni za zachowanie swoich dzieci. Prosimy o dopilnowanie, by dzieci nie biegały w brodziku oraz nie skakały po leżakach.
13. Obowiązuje zakaz wchodzenia do Piramidy w stroju kąpielowym, ręczniku, szlafroku.

Witaj, w czym możemy pomóc?

Witaj, w czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj, w czym możemy pomóc?
Masz pytania? Śmiało, napisz do nas albo zadzwoń!
Zacznij przez:
chat