PRACA DLA FIZJOTERAPEUTY

„Geotermia Grudziądz” sp. z o.o. oferująca swoim klientom unikatowe właściwości zdrowotne wód termalnych w związku ze swoim rozwojem zatrudni osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta.

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie świadczeń fizjoterapeutycznych

• Udzielanie konsultacji fizjoterapeutycznych

• Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych

• Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami

• Współpraca z personelem w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki na wysokim poziomie

Wymagania konieczne:

• Minimum 3 lata doświadczenia i posiadanie nr PWZ

• Życzliwe podejście do pacjenta

• Umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych z pacjentami

• Umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem oraz współpracy w zespole

• Wysoka kultura osobista

• Komunikatywność

• Empatia

• Mile widziane ukończone kursy: masażu gorącymi kamieniami, bańką chińską, inne kursy kosmetyczne

Wymagane dokumenty:

• CV

• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

• doświadczenie zawodowe i kwalifikacje zawodowe

Oferujemy:

• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji

• Atrakcyjny system premiowania

• Umowę o pracę w równoważnym systemie czasu pracy

• Pracę w przyjaznej atmosferze

• Dodatkowe benefity – karta członkowska klubu Studio Sylwetki (strefa basenowo – saunowa, siłownia i strefa fitness).

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV „Administratorem danych osobowych jest „Geotermia Grudziądz” sp. z o.o z siedzibą w Grudziądzu. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na stanowisko Fizjoterapeuty. Administrator danych gwarantuje właściwą ochronę przetwarzanych danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz obowiązek ich poprawiania i uzupełniania w przypadku zmiany.”

CV można kierować na adres a.baranowska@geotermiagrudziadz.pl

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
      Calculate Shipping
      Zastosuj kupon
        Produkty, które mogą Ci się spodobać