Trenerzy

Poznaj bliżej naszych trenerów i instruktorów

RADEK KOZŁOWSKI

Certyfikowany profesjonalny instruktor fitness i kulturystyki oraz specjalista w dziedzinie suplementacji i zdrowego żywienia. Od wielu lat nieustannie związany ze sportem, gdzie zdrowie stawia zawsze na pierwszym miejscu. Trener pełen energii, propagujący naturalny styl życia oraz innowacyjne i skuteczne rozwiązania treningowe. Motywator zarażający wszystkich dookoła swoją pasją oraz pozytywnym nastawieniem. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów siłowych, funkcjonalnych, motorycznych, wzmacniających, estetycznych.

RAFAŁ DOMINIKOWSKI

Certyfikowany instruktor sportów siłowych i fitness. Posiada tytuł magistra wychowania fizycznego, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Posiada certyfikat uprawniający do korygowania wad postawy u dorosłych i dzieci.
Gwarantuje wsparcie i wskazówki dotyczące planowania posiłków, treningów oraz zmian „złych” nawyków żywieniowych na „dobre”.

Jego motto: „Nie ma znaczenia jak wyglądasz, ale co masz zamiar z tym zrobić!”

Pamiętaj: Kluczem do budowania własnego sukcesu w każdej płaszczyźnie życia jest motywacja, konsekwencja i determinacja.

Witaj, w czym możemy pomóc?

Witaj, w czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj, w czym możemy pomóc?
Masz pytania? Śmiało, napisz do nas albo zadzwoń!
Zacznij przez:
chat