Trenerzy

Poznaj bliżej naszych trenerów i instruktorów

EWELINA WITULSKA

🤸Ewelina Witulska – trener personalny, instruktor fitness i zajęć grupowych. Ze sportem związana od wielu lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w różnych grudziądzkich klubach fitness, rozpoczynając od Geotermii Grudziądz w 2015 roku, gdzie prowadziła również treningi personalne.

Do swojej pracy stara się podchodzić z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem, zarażając przy tym uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. 🤩

RADEK KOZŁOWSKI

Certyfikowany profesjonalny instruktor fitness i kulturystyki oraz specjalista w dziedzinie suplementacji i zdrowego żywienia. Od wielu lat nieustannie związany ze sportem, gdzie zdrowie stawia zawsze na pierwszym miejscu. Trener pełen energii, propagujący naturalny styl życia oraz innowacyjne i skuteczne rozwiązania treningowe. Motywator zarażający wszystkich dookoła swoją pasją oraz pozytywnym nastawieniem. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów siłowych, funkcjonalnych, motorycznych, wzmacniających, estetycznych.

RAFAŁ DOMINIKOWSKI

Certyfikowany instruktor sportów siłowych i fitness. Posiada tytuł magistra wychowania fizycznego, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Posiada certyfikat uprawniający do korygowania wad postawy u dorosłych i dzieci.
Gwarantuje wsparcie i wskazówki dotyczące planowania posiłków, treningów oraz zmian „złych” nawyków żywieniowych na „dobre”.

Jego motto: „Nie ma znaczenia jak wyglądasz, ale co masz zamiar z tym zrobić!”

Pamiętaj: Kluczem do budowania własnego sukcesu w każdej płaszczyźnie życia jest motywacja, konsekwencja i determinacja.

JACEK POLEWCZYK

Certyfikowany trener personalny zawodowo związany z formacjami mundurowymi. Jego pasją są sporty siłowe, kulturystyka. Ceni sobie zdrowy styl życia oraz prawidłową suplementację diety. W wykonywanej pracy sumienny i obowiązkowy.

Jego motto: ” Ból, który czujesz dzisiaj będzie siłą, którą poczujesz jutro.”

ADAM RÓŻAŃSKI

Certyfikowany profesjonalny instruktor fitness i kulturystyki oraz specjalista w dziedzinie suplementacji po ukończonej szkole – technik dietetyki i zaburzeń układu pokarmowego. Młody, zawsze uśmiechnięty chłopak, który już od wielu lat związany jest z różnego rodzaju dziedzinami sportu oraz prowadzeniem zdrowego trybu życia. Jego pasją są góry i ciągłe rozwijanie swojej wiedzy na temat nowych metod żywienia jak również treningu siłowego i funkcjonalnego. 

FitnessTrenerzy