Kadra

Nasza kadra

Anna Lagowska

mgr Fizjoterapii

Kierownik NZOZ Geotermia Grudziądz Sp. z o.o.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyła kurs metody Mc Kenzie, moduły A, B, C i D, kurs metody neurofizjologicznej Neurac 1, a także kurs masażu III stopnia oraz masaż przeciwzmarszczkowy twarzy Anti-aging.

Zawód fizjoterapeuty wymaga nieustannego zdobywania wiedzy, dlatego stawiam na podnoszenie swoich kompetencji zawodowych, co przekłada się na moja pracę z pacjentem oraz własna satysfakcję.

Magdalena Felczak

mgr Fizjoterapii

Zastępca Kierownika NZOZ. Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie oraz technik usług kosmetycznych z 12-letnim doświadczeniem w Geotermii Grudziądz. Ukończony kurs masażu gorącymi kamieniami oraz kurs bańką chińską. Posiada liczne certyfikaty odbytych kursów kosmetycznych.

„Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, wykazując cierpliwość i zrozumienie.”

Tomasz Kalisz

mgr Fizjoterapii

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie, ukończony kurs Kinesiology Taping, kurs McKensie moduł A i B oraz kurs FDM moduł I, II oraz III.

„Uważam, że najważniejsze w rehabilitacji jest właściwe zrozumienie chorego i jego problemu oraz systematyczne i rzetelne prowadzenie terapii. W pracy cechuje mnie cierpliwość, systematyczność i determinacja w osiąganiu zamierzonych celów.”

Dominika Górska

mgr Fizjoterapii

Magister fizjoterapii. Posiada wiele certyfikatów odbytych kursów masażu.

„W swojej pracy stawiam na kontakt z pacjentem by dobrze zrozumieć problem i motywować go do dalszej pracy, pomimo bólu i ograniczeń.”

Ireneusz Parys

Technik masażysta z elementami fizjoterapii

„Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, przynoszę ukojenie zmęczonym i obolałym mięśniom. Pomagam zwalczyć negatywne skutki stresu oraz wrócić do sprawności po kontuzji lub wypadku.”

Jolanta Nowicka

mgr Fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, ukończyła m.in. kurs Masażu Tkanek Głębokich,  Taping w rehabilitacji i sporcie, kurs z systemu spiralnej stabilizacji mięśniowej według dr Smiska i wiele innych.

„Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu” W. Oczko

Paulina Domańska

mgr Fizjoterapii

Absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej.

„W pracy zawodowej największą satysfakcję daje mi niesienie pomocy i rozwiązywanie problemów pacjentów”.

Witaj, w czym możemy pomóc?

Witaj, w czym możemy pomóc?

I will be back soon

Witaj, w czym możemy pomóc?
Masz pytania? Śmiało, napisz do nas albo zadzwoń!
Zacznij przez:
chat