Kadra

Nasza kadra

Anna Lagowska

mgr Fizjoterapii

Kierownik NZOZ Geotermia Grudziądz Sp. z o.o.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyła kurs metody Mc Kenzie, moduły A, B, C i D, kurs metody neurofizjologicznej Neurac 1, a także kurs masażu III stopnia oraz masaż przeciwzmarszczkowy twarzy Anti-aging.

Zawód fizjoterapeuty wymaga nieustannego zdobywania wiedzy, dlatego stawiam na podnoszenie swoich kompetencji zawodowych, co przekłada się na moja pracę z pacjentem oraz własna satysfakcję.

Paulina Weiner

mgr Fizjoterapii

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy, ukończone szkolenie Weroniki Sherborne oraz kurs FDM moduł I, II oraz III.

„Chętnie wytłumaczę działanie zabiegów uwzględniając dokładnie wskazania i przeciwwskazania do rehabilitacji.”

Tomasz Kalisz

mgr Fizjoterapii

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie, ukończony kurs Kinesiology Taping, kurs McKensie moduł A i B oraz kurs FDM moduł I, II oraz III.

„Uważam, że najważniejsze w rehabilitacji jest właściwe zrozumienie chorego i jego problemu oraz systematyczne i rzetelne prowadzenie terapii. W pracy cechuje mnie cierpliwość, systematyczność i determinacja w osiąganiu zamierzonych celów.”

Dominika Górska

mgr Fizjoterapii

Magister fizjoterapii. Posiada wiele certyfikatów odbytych kursów masażu.

„W swojej pracy stawiam na kontakt z pacjentem by dobrze zrozumieć problem i motywować go do dalszej pracy, pomimo bólu i ograniczeń.”

Paulina Domańska

mgr Fizjoterapii

Absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej.

„W pracy zawodowej największą satysfakcję daje mi niesienie pomocy i rozwiązywanie problemów pacjentów”.

Jolanta Nowicka

mgr Fizjoterapii

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, ukończyła m.in. kurs Masażu Tkanek Głębokich,  Taping w rehabilitacji i sporcie, kurs z systemu spiralnej stabilizacji mięśniowej według dr Smiska i wiele innych.

„Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu” W. Oczko

Magdalena Felczak

mgr Fizjoterapii

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie oraz technik usług kosmetycznych z 12-letnim doświadczeniem. Ukończony kurs masażu gorącymi kamieniami oraz kurs bańką chińską. Posiada liczne certyfikaty odbytych kursów kosmetycznych.

„Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, wykazując cierpliwość i zrozumienie.”

Ireneusz Parys

Technik masażysta z elementami fizjoterapii

„Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, przynoszę ukojenie zmęczonym i obolałym mięśniom. Pomagam zwalczyć negatywne skutki stresu oraz wrócić do sprawności po kontuzji lub wypadku.”

Joanna Gal

Rejestratorka Medyczna

RehabilitacjaKadra